Traktory do autoškol STEYR – skvělá volba za dobré peníze

Potřebujete pro své hospodářství či farmu kvalitní a spolehlivý traktor, i když jste v něm nikdy předtím neseděli? I pro traktory existuje autoškola, kde se naučíte vše potřebné. Jaké výhody skrývá zemědělská technika STEYR a proč si právě vybrat autoškolu z jejich modely?

Proč značka STEYR?

Tato značka byla historicky průkopníkem v inovacích a nových technologiích v zemědělství a od roku 1947 pomáhá zemědělcům k pohodlnější a komfortnější práci. Hlavním cílem traktorů značky STEYR je pomoci zemědělcům a usnadnit jim jejich každodenní práci. Díky jejich inovacím a osvědčeným technologiím patří mezi spolehlivé stroje a pomocníky, které mají historii více než 60 let.

Značka STEYR:

  • představuje na trhu jedničku,
  • nabízí kvalitu a krásný vzhled traktorů,
  • jedná se o prestižní značku,
  • nabízí TOP technologie, komfort a pohodlí.

Řady KOMPAKT a MULTI

Pro potřeby techniky do autoškol nabízí značka STEYR profesionální řešení. Jelikož výuka nových řidičů vyžaduje specifické potřeby, traktory řad KOMPAKT a MULTI k tomu byly uzpůsobeny.

Traktory pro autoškoly jsou tedy doplněny o zdvojené ovládání, vzduchem odpružené sedadlo pro instruktora s horizontálním posuvem, nastavitelným sklonem, tvrdostí pružení a bezpečnostním pásem. Dále je zde možnost dvou nebo tří homologovaných sedaček, které jsou zapotřebí při závěrečných zkouškách nejen pro instruktora, ale také pro zkušebního komisaře. Stejně jako klasické automobily, i traktory jsou opatřeny označením vozidla pro autoškolu.

A proč byly vybrány právě tyto modely?

Traktory STEYR KOMPAKT

Traktory této řady nabízí výkonové rozpětí od 55 do 115 koní. Obsahují mechanické převodové ústrojí a osvědčené motory s nízkou spotřebou. KOMPAKT řada disponuje klasickou konstrukcí hydraulického systému a prostornou kabinou s klimatizací. Jak už bylo výše zmíněno, traktory nabízí také možnost až 3 míst k sezení, díky kterým lze pořádat závěrečné zkoušky.

Traktory STEYR MULTI

STEYR MULTI traktory nabízejí větší výkonnostní rozpětí od 100 do 120 koní, ekologické motory s emisní normou Tier 4F a možnost odpružené přední nápravy i kabiny. Nechybí zde ani komfortní a klimatizovaná kabina jako u řady KOMPAKT a robotizované převodové ústrojí, které má 4 stupně pod zatížením. Stejně jako u předchozího modelu i zde jsou přítomná další místa k sezení.

Kvalita a obratnost těchto traktorů

Řady KOMPAKT a MULTI nabízejí mnoho předností – vysoký komfort a dobrou manévrovatelnost ve stísněnějších prostorech. Na základě toho jsou ideální pro výcvik žáků všech věkových kategorií před vyjetím do běžné dopravy či pracovního nasazení.

Traktory pro výcvik řidičů oplývají moderními technologiemi, takže absolventi autoškol nebudou při pozdější práci s nejnovějšími modely traktorů nijak zaskočeni.

Zaškolení instruktora i školitele

Součástí balíčku je rovněž vyškolení odborné obsluhy stroje samotného instruktora i zkušebních komisařů. Díky tomuto zaškolení pak autoškoly nabízejí perfektní znalost ovládání i samotných funkcí těchto strojů. Na základě toho si pak můžete být jisti, že za vaše peníze dostanete opravdu kvalitní výuku a celkové zaškolení týkající se ovladatelnosti traktoru.

Mohlo by se vám také líbit...