Tvorba webu a jeho propagace od ANTstudia

Webové stránky jsou pro mnoho firem stěžejní formou prezentace a komunikace se zákazníkem. Mnohé firmy díky dobrým webovým prezentacím a e-shopům generují vysoké příjmy. Jak vybrat tu správnou cestu pro svět online byznysu?

Je mnoho cest jak se stát úspěšnou firmou s výborně fungujícími webovými stránkami. Já Vám dnes ukáži jednu z nich. Dlouhá léta jsem spravoval web naší firmy sám a někdy mě to i velmi bavilo, avšak žádný velký přínos pro mojí firmu stránky na internetu nepřinášely.

Jednoho dne jsem si spočítal, kolik času mi zabírá budování stránek a přizpůsobování. Snažil jsem se občas něco přečíst a občas něco nového vyzkoušet. Bylo to okolo 10 hodin týdně… Nakonec jsem si řekl STOP Pavle, pojď dělat to, proč jsi firmu založil a web nech prostě profíkům.

Tak jsem našel ANTstudio

Rozhodil jsem sítě a začal vybírat nejvhodnější firmu. Bylo to trochu bludiště, ale na doporučení kamaráda ze školních let, jsem se sešel s kluky z ANTu. Po krátké prezentaci jejich vize a možností jsem věděl, že web od nich prostě chci.

Nejvíc mě zaujala možnost individuálního řešení, kde vlastně nic nebylo problém. Najednou to ze mě všechno spadlo. Konečně jsem po pěti letech nemusel řešit web a mohl se naplno soustředit na moje podnikání.

ANTstudio posunulo můj web na úplně jinou úroveň. Neřešili jen technické věci, ale také přívětivost pro uživatele. Takhle dobře jsem to sám prostě dělat nemohl..

Po spuštění webu jsem nezjistil žádnou bezprostřední změnu, mimo toho že jsem se o nic nestaral. To bylo super. Po měsíci jsem však zpozoroval zvýšení návštěvnosti.  Návštěvnost rostla první rok každým měsícem. Zvýšení návštěvnosti se pojilo i se zvýšením počtu poptávek, které mi chodily na mail.

Moje stoprocentní vytížení v rámci firmy ve spojení s webem od ANTstudia přineslo zvýšení obratů o 25%. Nyní s ANTem řeším PPC reklamu, která by měla web a firmu posunout zase o kousek dál. Kdybych měl ANTstudio hodnotit, tak bych ve výsledné recenzi dal pět hvězd.

Mohlo by se vám také líbit...